FİRMA ÇALIŞANLARI

Vedat Tokyay
Vedat Tokyay
Genel Müdür/Şirket Kurucusu
Vedat Tokyay, Oran Mimarlık Ltd. Şirketini 1993 yılında kurdu. Lisans derecesini, 1976 yılında, ODTÜ-Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünde tamamladı.1976-1993 yıllarında çeşitli firmalarda Proje müdürlüğü görevlerini sürdürdü. 1990 ve 2000 yıllarında Ulusal Mimarlık Yarışması Yapı Dalı birincilikleri vardır. 2000 ve 2004 yıllarında 2 yapısı Ağa Han Mimarlık Yarışmasına aday olarak gösterilmiştir. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Fakültesi ile İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Mimarlık ve İç mimarlık bölümlerinde, Temel Tasarım, Mimari Tasarım ve Çağdaş Sanat ve Tasarım derslerini verdi. Mimarlık ile ilgili araştırma, eleştiri yazılarını Yapı Dergisinde yayınlamaktadır. Mimarlar Odası üyesidir. İzmir Serbest Mimarlar Derneği kurucu üyesidir. Ulusal Ahşap Derneği kurucu üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.
Günsel Özer
Günsel Özer
İç Mimar
Lisans eğitimini 2012 yılında Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünde tam burslu olarak tamamladı.Lisans eğitimi süresince onur belgesi, 2010-2011 Akademik Yılı Mimarlık Fakültesi İzmir Bostanlı Limanı iç mekan tasarım projesi Dekanlık Başarı Ödülünü aldı. 2011-2012 Akademik Yılı Mimarlık Fakültesi ve Çevre Tasarımı bölümü fotoğraf yarışması jüri üyeliği yaptı. Lisans eğitimini takiben Oran Mimarlık’da iç mimar ve çevre tasarımcısı olarak çalışmaya başladı.Halen Oran Mimarlık’ta Mimari Tasarım,Araştırma ve Uygulama alanlarında çalışmaktadır.
Tamer Ergenekon
Tamer Ergenekon
Statik Proje danışmanı & İnşaat Müh.
Tamer Ergenekon, 1999 yılından bu yana, Statik Danışman olarak ORAN Mimarlık Ltd Şirketinde çalışmaktadır. Lisans derecesini, 1982 yılında, İstanbul Yıldız Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde tamamladı. İngilizce bilmektedir.